Dračí Doupě(část 1)

Tak abych nějak začal nový den,napíšu něco z Dračího Doupěte,které ovšem hraji :)

Jak jsem začal:

Při hraní hry DayZ Stanalone jsme přišli k tématu Dračí Doupě.O této hře jsem slyšel mnohé,ale nevěděl jsem o co jde.Nikdy jsem se o to nijak nezajímal,myslel jsem si že je to nějaký druh PC hry nebo LARP.

No,ale abych neodbočoval.Kamarád mi vysvětlil aspoň ten základ a protože mám rád RPG hry(hodně) tak jsem si řekl,“Jo,to by mohla být sranda“.A co přesně miluji na této hře?Nejste nijak omezování realitou,i když ve hře nějaká pravidla jsou,ale proč je nezrušit?

Hru můžu hrát kde chci a hlavně kdy chci.Jedna hra mi stačila a musím na ni pořád myslet,teď jen čekám na pokračování hry s kamarády.

No,vymyslel jsem vlastí příběh,založený na DayZ(zombie,banditi),Pánu Prstenů(trpaslíci,elfové,skřeti,vrchovci…) a část reálného života(knížata…).

A jak to v mém světě vypadá?

Ocitáte se ve vámi dříve známe oblasti.Ale teď ji skoro nepoznáváte,jen si rozpomínáte na čistý,bezpečný most přes z řeku.Nyní bohužel vidíte rozpadlí most,který je dost špinavý a v pozadí lze zahlédnout dým a plameny.

Ale nic jsem neřekl o vás.Jste voják/y z rozpadlé armády,která bojovala na serveru.Ale aby se nepřítel neradoval,větší část jeho armády postihla krutá nemoc,která se přeživšími od vás rozšířila až do města Brung(vaše rodiště).Hned vás napadá,co je z vaší rodinou,tedy z vaší matkou,protože otec je dávno po smrti.Pak si vzpomenete na své přátele a v té chvíli se vám vnukne myšlenka.Bojovat za správnou věc,nebo se přidat k banditům a ničit?

Byla to jen vaše volba a vy se s ní musíte vypořádat po vašem.

 

Aby ve hře nedocházelo ke zmatkům apod… je hra přizpůsobena na 4-5 hráčů.

Z toho jsi můžete vybrat třídy:bojovník,lukostřelec,jezdec,hraničář,mág/lékař nebo vrhač plamenů.

V této věci jsem nový tak mě neukamenujte za chyby :)

 

Pokračování příště

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>